چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 23 ذيحجه 1441 - 2020 آگوست 12
کد خبر : 200925
تاریخ انتشار : 9 بهمن 1395 9:48
تعداد بازدید : 821

ارتقای گرید بیمارستان شهدای آسیابک زرندیه

رئیس از ارتقای گرید بیمارستان شهدای آسیابک شهرستان زرندیه خبر دادرئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه از ارتقای گرید بیمارستان شهدای آسیابک شهرستان زرندیه خبر داد.

جلیل کوهپایه زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به بهبود چشمگیر خدمات بهداشتی درمانی ارائه شده با اجرای طرح تحول سلامت و فعالیت دانشکده علوم پزشکی ساوه، افزود: سطح تنها بیمارستان فعال شهرستان زرندیه با اقدامات طرح تحول سلامت، دو گرید ارتقا یافت و با تامین نیروی انسانی متخصص از طریق وزارت بهداشت در حال حاضر شرایط خوبی بر منطقه حاکم است و خدمات مختلفی بر اساس سطح بندی منطقه به مردم ارائه می شود.

وی از ساخت بلوک زایمانی شامل سه LDR جدید و بخش بستری در مجاورت این بیمارستان خبر داد و گفت: بلوک های زایمان بیمارستان آسیابک تا آخر سال به بهره برداری خواهد رسید، همچنین امیدواریم کلینیک تخصصی پزشکی بیمارستان شهدای آسیابک که پیشرفت خوبی داشته تا آخر سال به بهره برداری برسد .

کوهپایه زاده در خصوص بیمارستان امام رضا (ع) این شهرستان گفت: تمام تلاش مان را می کنیم تا این بیمارستان به عنوان دومین بیمارستان این شهرستان بزودی آغاز به کار کند و تعداد تخت های بستری این شهرستان افزایش یابد.

وی در خصوص گسترش پایگاه های فوریت پزشکی در شهرستان زرندیه، از افتتاح پایگاه اورژانس تمام خیرساز شهری مامونیه در بهمن 95 خبر داد و گفت: این واحد در زمین دولتی توسط دکتر مرتضوی یکی از خیرین احداث شده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه اظهار کرد: مرکز فوریت جاده ای خیرساز پرندک و مرکز فوریت جاده ای امانیه طی هشت ماه آینده به بهره برداری خواهند رسید.

وی از ساخت مرکز بهداشتی درمانی پرندک که توسط وزارت بهداشت آغاز شده است با هماهنگی انجام شده با کمک شورا، خیرین و امام جمعه منطقه به پایان خواهد رسید و از آغاز  پروژه های بهداشتی زرندیه که شامل سه خانه بهداشت، دو پایگاه بهداشت و شبکه بهداشت زرندیه با تخصیص بودجه اولیه که از وزارت بهداشت تامین خواهد شد خبر داد


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد