چهارشنبه 4 مهر 1397 - 16 محرم 1440 - 2018 سپتامبر 26
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207284
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1396 11:23
تعداد بازدید : 379

صدور دانشنامه

مراحل صدور دانشنامه

 دانش آموختگان گرامی می توانند درخواست صدور مجوز اخذ مدرک تحصیلی  خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری ، از طریق پست الکترونیک ارسال نمایند.

درخواستهای دریافت شده در اسرع وقت رسیدگی می گردند و دانش آموختگان می توانند یک هفته بعد از ارسال مدارک ، از طریق ایمیل درخواست خود را پیگیری نموده. ( هرگونه اطلاع رسانی در خصوص نقص مدارک از طریق ایمیل به دانش آموخته ارسال خواهد شد. )  و در صورت آماده بودن اصل دانشنامه با تعیین وقت قبلی با در دست داشتن اصل مدارکی که تصویر آنها را توسط پست الکترونیکی ارسال نموده اند ، به اداره دانش آموختگان مراجعه و مدرک تحصیلی  خود را دریافت نمایند. لازم بذکر است که تحویل مدرک تحصیلی  منوط به ارائه اصل مدارک می باشد و در صورت عدم ارائه هر یک از مدارک مورد نیاز ، مدرک تحصیلی  تحت هیچ شرایطی تحویل داده نخواهد شد.


مراحل ارسال درخواست صدور مجوز دانشنامه

تصویر(اسکن) کلیه مدارک لازم را تهیه نمایید. (برای مشاهده مدارک لازم جهت صدور مجوز هر یک از مقاطع تحصیلی اینجا کلیک نمایید)

کلیه فایلهای مربوط به تصاویر مدارک را در یک فایل فشرده (zip یا rar) و یا فایل pdf  قرار دهید (مانند شکل زیر)

                    

فایل  فشرده حاصل (که شامل تصویر مدارک می باشد) را به ایمیلی با موضوع "daneshnameh - name" (به جای name  نام و نام خانوادگی خود را تایپ نمایید) پیوست نموده و در متن ایمیل مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی ، رشته ، مقطع و شماره دانشجویی و شماره تماس ( ترجیحا" تلفن همراه) را وارد کرده و به آدرس "daneshnameh@savehums.ac.ir" ارسال نمایید.
(مانند شکل زیر)

                     

مدارک لازم جهت خروج از کشور( فرم شماره 12)
 

 تلفن اداره دانش آموختگان:  42343395-086
  نمابر اداره دانش آموختگان : 
42342137-086 

آدرس:
ساوه-شهر صنعتی کاوه-انتهای مناطق مسکونی کوشش پناه –کوچه یاس –دانشکده پرستاری و مامایی ساوه  کد پستی :3914334911

 

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد