چهارشنبه 27 تير 1397 - 6 ذيقعده 1439 - 2018 ژولاي 18
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 237417
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1397 0:13
تعداد مشاهدات : 289

تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و زنان زایمان شهدای 17 شهریور

تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و زنان زایمان شهدای 17 شهریور و معارفه سرپرست دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی توسط " دکتر نیک روش ..

undefined

تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و زنان زایمان شهدای 17 شهریور و معارفه سرپرست دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی توسط " دکتر نیک روش " رئیس دانشکده علوم پزشکی و با حضور جمعی از معاونین و مدیران ، برگزار شد.
به گزارش "وب دا" در ساوه : 
 از زحمات و تلاشهای " دکتر تمیزی " ریاست سابق مجتمع بیمارستانی تقدیر شد و " دکتر فرهادی " بعنوان رئیس جدید مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و شهدای 17 شهریور معرفی شد .
 " مهندس مقیاسی " به عنوان رئیس دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی معارفه شد .
 رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در مراسم تکریم و معارفه ریاست مجتمع بیمارستانی گفت :  
 برایند اقدامات و تلاشهای دانشکده باید در مسیر ارتقا دانشکده باشد . و از زحمات دکتر تمیزی ریاست سابق مجتمع بیمارستانی که در دوره ای پر کار و سخت مسئولیت خطیری را پدیرفته و انجام مسئولیت نمود ، تقدیر و تشکر کرد  و افزود قدردان  کسانی که برای سلامت این مردم زحمت کشیده اند هستیم و تلاشهای این عزیزان قطعا در حافظه شهر و مردم شریف ماندگار خواهد ماند . 
 مسئولیت ریاست بیمارستان در مجموعه دانشکده جایگاه ویژه ای است چرا که با مطالبات مستقیم مردم در شرایط خاص بیماری و بحران مواجه است و انتظار ما از ریاست جدید دانشکده این است که با اهتمام  تمام در جهت رضایت مردم شریف حرکت نماید . 
 " دکتر نیک روش "  در معرفی رئیس دفتر ریاست دانشکده گفت ، لازم است در جهت تعاملات بیشتر و وسیع تر بین بخشی و برون بخشی و  پیشبرد فعالیت های دانشکده حرکت نماییم  و این محقق نمی شود مگر با برنامه محوری ، تعمق و آسیب شناسی برنامه ها که باید در راس کار همه مسئولین دانشکده قرار گیرد . 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد