سه شنبه 6 فروردين 1398 - 20 رجب 1440 - 2019 مارس 26
کد خبر : 239948
تاریخ انتشار : 14 خرداد 1397 10:31
تعداد بازدید : 244

نشست همکاری و هم اندیشی با حضور دکتر نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد

نشست همکاری و هم اندیشی با حضور "دکتر نیک روش " رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه " مهندس منصوری " نم..

نشست همکاری و هم اندیشی با حضور "دکتر نیک روش " رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه   " مهندس منصوری " نماینده مردم ساوه و زرندیه  ، خیر سلامت  " حاج علی جراحی  " و نمایندگان فرمانداری و قائم مقام اجتماعی دانشکده برگزار شد .

به گزارش وبدا ساوه ؛ در این جلسه که در مورخه شنبه دوم خرداد در محل انجمن ام اس  شهرستان ساوه و با حضور هئیت مدیره این انجمن برگزار شد   در خصوص مشکلات و درخواست های انجمن ام اس ساوه گفتگو و همفکری  شد .
" دکتر نیک روش" رئیس دانشکده علوم پزشکی  بر اهمیت پیگیری اقدامات عملی در جهت رفع  مشکلات و نیازهای انجمن ام اس  با مشارکت دانشکده علوم پزشکی ساوه و کلیه بخش های مرتبط تاکید نمود و افزود توجه و حمایت از سمن ها  در مسیر تحقق  اجتماعی شدن سلامت بوده و در دستور کار دانشکده علوم پزشکی ساوه است  . 
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه ضمن تقدیر از نقش ارزنده حامیان و خیرین سلامت  گفت : یکی از مهمترین  اقدامات ، تسریع در بررسی و  ارائه  مجوز  فعالیت  " فیزیوتراپی " انجمن  ام اس است که با راه اندازی این مرکز انجام فیزیوتراپی برای بیماران ام اس رایگان خواهد شد و دانشکده علوم پزشکی ساوه همکاری لازم را دراین خصوص خواهد کرد . 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد