چهارشنبه 13 فروردين 1399 - 8 شعبان 1441 - 2020 آوريل 01
کد خبر : 258723
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1398 10:14
تعداد بازدید : 170

با حضور معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه:

با حضور معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه:

همایش تقدیر از مادران موفق شیرده و فعالان ترویج تغذیه با شیر مادر در بیمارستان مدرس برگزار شد

همایش تقدیر از مادران موفق شیرده و فعالان ترویج تغذیه با شیر مادر در بیمارستان مدرس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه؛ همایش تقدیر از پرستاران و فعالان ترویج تغذیه با شیر مادر و همچنین مادران موفق در امر شیر دهی با حضور دکتر هادی محنتی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه در بیمارستان مدرس در بیست و هفتم مرداد ماه 1398 برگزار شد.

دکتر هادی محنتی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: با تلاش­های صورت گرفته در زمینه ترویج تغذیه با شیر مادر و فرهنگ­سازی­های انجام شده، امروز شاهد شروع شیر دهی بیشتر مادران و همچنین افزایش دوران شیردهی هستیم که این امر در سلامت نسل­های آینده بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

وی افزود: در گذشته آنچنان که باید به تغذیه با شیر مادر اهمیتی داده نمی­شد و حتی در تبلیغات رسانه­ای نیز به نوعی این امر تشویق می­شد اما خوشبختانه با توجه به آموزش­های صورت گرفته در این زمینه به مادران و همچنین فرهنگ­سازی­های انجام شده امروزه مادران مشتاق تغذیه نوزادان خود با شیر مادر هستند و در این راستا تمامی همکاران فعال در این حوزه در تلاش برای ترویج هرچه بیشتر تغذیه با شیر مادر هستند.

دکتر محنتی ابراز داشت: در کشور ما تقریبا تبلیغات شیر خشک به صفر رسیده و در داروخانه­ها نیز اگر شیر خشک در معرض دید عموم باشد در واقع به نوعی جرم محسوب می­شود.

در پایان این همایش معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه از پرستاران، فعالان و مادران موفق در تغذیه با شیر مادر که در جلسه حضور داشتند تقدیر و تشکر نمود.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد