يکشنبه 10 فروردين 1399 - 5 شعبان 1441 - 2020 مارس 29
کد خبر : 265084
تاریخ انتشار : 21 دی 1398 8:15
تعداد بازدید : 68

در جلسه شورای معاونین دانشکده علوم پزشکی ساوه:

تکریم و معارفه معاون درمان و مشاور دانشکده در امور درمان

آیین تکریم و معارفه معاون درمان و مشاور ریاست دانشکده در امور درمان با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه،اعضای شورای معاونین در ۱۸ دی ماه سالجاری در سالن جلسات ستاد دانشکده برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه معاون درمان و مشاور ریاست دانشکده در امور درمان با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه،اعضای شورای معاونین در ۱۸ دی ماه سالجاری در سالن جلسات ستاد دانشکده برگزار شد

به گزارش وب دا ساوه؛ در ابتدای جلسه، دکتر عباس نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه، با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: طرح تحول سلامت، با وجود محدودیت منابع و چالشها و سختیهای بسیار با همراهی و تعامل همکاران به ویژه در حوزه درمان که بار اصلی پاسخگویی بر مردم را بر عهده دارند با موفقیت همراه شد و این موفقیت قابل تقدیر است و امیدواریم این تلاشها به صورت مستمر ادامه یابد

وی با بیان اینکه حوزه درمان از چالشی ترین حوزه ها در دانشکده میباشد افزود: درمان امر بسیار پیچیده ای است و ذات آن به صورتی است که به سختی میتوان نظر همه مردم را جلب کرد بنابراین، ما باید از حداکثر توان و ظرفیتمان در پیشبرد اهداف این حوزه گام برداریم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در این خصوص ادامه داد: در جهت خدمات رسانی بهتر به مردم، نظارت بر بخش خصوصی درمان را بیشتر کرده ایم و این روند تا زمانی که به نتیجه مطلوب دست یابیم ادامه خواهد داشت.

وی در رابطه با برنامه هایی که لازم است در حوزه درمان پیگیری شود گفت: حوزه درمان زرندیه باید ساماندهی و از ظرفیت متخصصین در شهر به صورت مطلوب استفاده شود. همچنین بهره برداری بیمارستان 250 تختخوابی باید فورا پیگیری شود و در زیر مجموعه های درمان هماهنگی کامل با معاون درمان صورت گیرد تا جلوی برخی از سو استفاده های احتمالی گرفته شود.

در پایان این جلسه دکتر نیک روش از زحمات دکتر هادی محنتی، در مدت تصدی پست معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه تقدیر و تشکر کرد و ایشان را به عنوان مشاور رییس دانشکده منصوب کرد و حکم دکتر علی زمانی را به عنوان معاون درمان جدید دانشکده تفویض نمود

در ادامه هریک از معاونین و مدیران در تقدیر از زحمات دیرینه دکتر محنتی در حوزه مسئولیتی بالاخص معاونت درمان به بیان نکته نظرات خود پرداختند و ضمن بیان آمادگی تعاملات حداکثری با دکتر علی زمانی معاون جدید درمان بر اهمیت این حوزه و انتظارات از آن تاکید نمودند.

شایان ذکر است دکتر حسین علی زمانی متخصص چشم, متولد ۱۳۵۶ در شهرستان زرندیه است که طی سالهای ۸۷ و ۸۸ ریاست بیمارستان شهید مدرس ساوه را در کارنامه مسئولیتی و اجرایی خود دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد