چهارشنبه 18 تير 1399 - 18 ذيقعده 1441 - 2020 ژولاي 08

پیام تسلیت رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام پانزده خرداد

به گزارش وب دا ساوه، دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین پانزده خرداد را به عموم مردم ایران به ویژه جامعه دانشگاهی تسلیت گفت.

13 خرداد 1399

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به مناسبت آغاز به کار مجلس یازدهم

دکتر مهدی مصری، رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در پیامی آغاز به کار مجلس یازدهم را به منتخب شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

11 خرداد 1399

روز شمار هفته ملی بدون دخانیات اعلام شد

با توجه به تاثیر کاهش مصرف دخانیات در توسعه پایدار و سلامت جسمی، اجتماعی و رفاه اقتصادی مردم جهان، سازمان جهانی بهداشت روز ۳۱ می مصادف با ۱۰خرداد را به عنوان روزجهانی بدون دخانیات درنظرگرفته است و با توجه به اهمیت این مسئله در کشور، ششم تا دوازدهم خرداد ماه امسال به عنوان هفته ملی بدون دخانیات نامگذاری شده است.

7 خرداد 1399

مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای قسمتی از پانسیون پزشکان بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان زرندیه

احتراما دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه به شناسه ملی 14006664651 و کداقتصادی 411533649395 در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای قسمتی از پانسیون پزشکان بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان زرندیه به شماره (۲۰۹۹۰۰۰۳۸۶۰۰۰۰۰4 ) را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید

7 خرداد 1399

رسالت اصلی هر دانشگاهی را اعضا هیات علمی تشکیل میدهند

به گزارش وب دا ساوه، ظهر امروز ششم خردادماه ۱۳۹۹، نشست اعضا هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور دکتر مهدی مصری و دکتر حمیدرضا کوهستانی معاونت آموزشی دانشکده در سالن جلسات دانشکده پرستاری برگزار شد.

7 خرداد 1399

کار روابط عمومی, پرورش فضائل اخلاقی در فرهنگ سازمانی است

نشست صمیمانه دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با مسئولان روابط عمومی واحدهای تابعه دانشکده به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات در بیست و هشتم اردیبهشت ماه سالجاری در سالن جلسات ستاد دانشکده برگزار شد.

29 اردیبهشت 1399

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش وب دا ساوه، دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در پیامی بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه اطلاع رسانی، کارشناسان و رابطین روابط عمومی دانشکده تبریک گفت.

27 اردیبهشت 1399

تعاونی مصرف کارکنان دولت به دلیل عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی پلمپ شد

به گزارش وب دا ساوه, مهندس نصراله مقیاسی, مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه از پلمپ تعاونی مصرف کارکنان دولت به دلیل عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در بیست و سوم اردیبهشت ماه سالجاری خبر داد.

23 اردیبهشت 1399

جلسه تودیع و معارفه معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد

به گزارش وب دا ساوه, صبح امروز بیست و سوم اردیبهشت ماه سالجاری مراسم تودیع و معارفه معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور دکتر مهدی مصری, معاونان و برخی از مسئولین دانشکده در سالن جلسات ستاد برگزار شد.

23 اردیبهشت 1399

جلسه تودیع و معارفه رئیس مجتمع بیمارستانی شهدای ۱۷ شهریور و مدرس ساوه برگزار شد

به گزارش وب دا ساوه, صبح امروز بیست و سوم اردیبهشت ماه سالجاری مراسم تودیع و معارفه رئیس مجتمع بیمارستانی شهدای ۱۷ شهریور و مدرس ساوه با حضور دکتر مهدی مصری, معاونت درمان و توسعه و برخی از مسئولین بیمارستان و دانشکده در سالن جلسات بیمارستان شهید مدرس برگزار شد.

23 اردیبهشت 1399

  • تعداد رکوردها : 991

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد