جمعه 2 اسفند 1398 - 27 جمادي الثاني 1441 - 2020 فوريه 21
1621رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه طی پیامی، عموم جامعه پزشکی و دانشگاهی، پزشکان، اساتید، دانشجویان، پرستاران، بهورزان، کارشناسان و تمامی همکاران دانشکده علوم پزشکی ساوه را به شرکت پرشور در انتخابات دوم اسفند دعوت نمود.
سبک زندگی بی تحرک و نشستن های طولانی مدت به تدریج ما را به سمت مرگ زودرس سوق می دهد. در واقع اگر شما هم جزو خیل کارمندان هستید، کمترین کاری که در طول روز می توانید انجام دهید این است که در حال نشستن حرکات نرمشی مناسب برای افراد پشت میز نشین را انجام دهید؛ بنابراین پشت میز خود بایستید یا در دفتر کار راه بروید و کمی دست و پای خودتان را حرکت بدهید تا بیشتر و سالم تر زندگی کنید.
پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود را در زمینه­ های بهداشتی، درمانی، اداری، آموزشی و دانشجویی با ما در میان بگذارید
اسامی نهایی کاندیدهای انتخابات کمیته تحقیقات اعلام گردید.
با حمایت مدیریت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، کارگاه دو روزه سیستم مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست(HSE) توسط کمیته تحقیقات دانشجویی و انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت محیط برگزار گردید
همایش طرح کشوری تعیین جایگاه استفاده از آزمایش NIPT در غربالگری ناهنجاری های کروموزومی در سه ماهه اول بارداری
برگزاری مسابقات ورزشی کارمندان به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش
file2 18 بهمن 1398 1:0
به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی ساوه و با تلاش کانون جهادی امیرالمؤمنین(ع) این دانشکده، ۱۸ بهمن ماه اردوی جهادی در سه روستای "چمران"، "بیوران" و "بادام چالوق" برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 1621

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد