چهارشنبه 13 فروردين 1399 - 8 شعبان 1441 - 2020 آوريل 01
1759رکورد در مدت زمان 0.046ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی با تشکر صمیمانه از وزارت بهداشت و همکاران وزیر، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و مجموعه دست اندرکاران پزشکی کشور در مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا، خاطرنشان کردند: این زحمات بسیار با ارزش، جایگاه جامعه پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می برد که برده است و اجر و ثواب الهی را به دنبال خواهد داشت.
فرماندار ساوه گفت: مقرر شد مبادی ورودی و خروجی از مسیر ساوه-قم با هماهنگی دانشکده علوم پزشکی و فرماندهی انتظامی با استفاده از تب سنج غربالگری شود.
رئیس دانشگاه علوم پزش ساوه گفت: آزمایش ۱۰ نفر مشکوک به کرونا در ساوه منفی و از قرنظینه خارج شدند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: فرآیند پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های شهید مدرس و تامین اجتماعی شهید چمران ساوه فراهم است.
رییس علوم پزشکی ساوه گفت: از ابتدای شیوع بیماری تاکنون نتیجه آزمایش ۵ نفر در ساوه مثبت بوده است که در بیمارستان های مدرس و چمران ایزوله شده و در حال دریافت خدمات درمانی هستند و در مجموع در این مدت سه نفر نیز فوت کردند.
رییس علوم پزشکی ساوه گفت: ظرف دو روز 7 بیمار مشکوک به کرونا که نتیجه آزمایش آنها مثبت نبوده از قرنطینه خارج شده اند.
دکتر رضا نظری مدیر غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ساوه از تشدید بازرسی ها و نظارت بر روند کار داروخانه ها خبر داد.
دکتر رضا نظری از کشف تعدادی بسته های ماسک در انبار یکی از داروخانه های سطح شهر خبر داد
اهم اقدامات صورت گرفته در راستای اطلاع رسانی به گروه های مختلف مردمی به منظور پیشگیری از کرونا ویروس جدید توسط معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه :
  • تعداد رکوردها : 1759

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد