جمعه 2 اسفند 1398 - 27 جمادي الثاني 1441 - 2020 فوريه 21
1621رکورد در مدت زمان 0.093ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به گزارش وب دا ساوه، پزشک روستای اسوبلی ساوه از نجات مادر باردار پر خطر در روستای پلنگ آباد از توابع روستای غرق آباد خبر داد .
جلسه آموزشی ویژه 'رابطین سلامت محله' امروز ۱۲ بهمن ۹۸ در سالن جلسات معاونت بهداشتی برگزار شد.
به گزارش وب دا ساوه به نقل از دانشگاه علوم پزشکی البرز، کرونا ویروس (عفونت های تنفسی) مبحث جدیدی نیست، طی چند سال گذشته هم مدل قدیمی از آن به نام کرونا ویروس مدیترانه شرقی رایج بود که مبتلا به کشور ما هم شد و در قالب تماس با شترهای آلوده به صورت اپیدمی یا طغیان هایی در کشورهای عربی به ویژه عربستان مشاهده شد و این مسئله کماکان در آن منطقه وجود دارد.
برنامه دروس ارئه شده در نیمسال تحصیلی دوم 98-99
قابل توجه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی 1398/08/30 دانشکده علوم پزشکی ساوه
دوره آموزشی دو روزه "پلاستیک های بسته بندی، مواد غذایی، دارویی و بهداشتی" به همت مدیریت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی ساوه در سالن جلسات معاونت بهداشتی در یکم و دوم بهمن ماه سال جاری برگزار شد.
به گزارش وب­دا ساوه و به همت واحد سلامت دهان و دندان معاونت بهداشتی و مشارکت امور خیرین دانشکده علوم پزشکی ساوه در دوم بهمن ماه سالجاری توسط دکتر هنری خدمات دندانپزشکی به دانش آموزان کم بضاعت و استثنایی مدرسه بهشت ارائه شد.
دکتر عزیزی افزود: هیچ گونه نگرانی بابت تهیه و توزیع داروی آنفولانزا در سطح ساوه و زرندیه وجود ندارد و داروی مورد نیاز برای بیماران بستری از طریق بیمارستانها و مرکز بهداشت تامین میگردد.
ششمین جلسه کمیته آموزش معاونت بهداشتی در سال ۹۸ در دوم بهمن ماه سالجاری با حضور دکتر عزیزی معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد.
جوان ساوجی با چاقو خوردگی متعدد در قفسه سینه و شکم پس از جراحی توراکوتومی (باز کردن قفسه سینه) و لاپاراتومی (باز کردن شکم) توسط جراح عمومی و تیم پزشکی اتاق عمل بیمارستان شهید مدرس ساوه از مرگ نجات یافت.
  • تعداد رکوردها : 1621

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد