دوشنبه 18 فروردين 1399 - 13 شعبان 1441 - 2020 آوريل 06
1781رکورد در مدت زمان 4.383ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بیمار مبتلا به کرونا با اهداء گل از کادر درمانی بخش کرونا بیمارستان تقدیر و تشکر کرد.
همراهتان هستیم 28 اسفند 1398 10:4
شهروندان گرامی می توانند از طریق شماره های در نظر گرفته شده با دانشکده علوم پزشکی ساوه تماس برقرار نمایند و در خصوص بیماری کرونا سوالات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را طرح و پایخ خود را دریافت نمایند.
به گزارش وب دا ساوه، امینی سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی در خصوص چهارشنبه آخر سال و با توجه به شیوع کرونا به شهروندان هشدار داد.
به گزارش وب دا ساوه مسئول مامایی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی ساوه در گفتگو با روابط عمومی دانشکده، به این سوال که در شرایط فعلی چه تمهیداتی برای زنان و مادران باردار اندیشیده شده است پاسخ داد.
بدینوسیله لیست اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 30/08/1398 دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی ساوه پس از بررسی مدارک اولیه داوطلبان به شرح ذیل اعلام می گردد
به گزارش وب دا ساوه دکتر رضا نظری مدیر غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ساوه در خصوص مصرف الکل و مواد ضدعفونی کننده هشدار داد و گفت: از آنجایی که مصرف متانول منجر به آسیب شدید کلیوی، نابینایی و حتی مرگ می شود لازم است همشهریان گرامی از محلول های آبی نظیر اتانول و با غلظت های ۶۲ تا ۷۰ درصد برای ضد عفونی دست ها استفاده نمایند.
به گزارش وب دا ساوه, با توجه به اینکه برخی از بیماران مبتلا به کرونا به دلایلی غیر از ویروس کرونا نیاز به عمل جراحی دارند, یکی از اتاق های عمل بیمارستان شهید مدرس ساوه جهت جراحی این بیماران ایزوله شده است.
گزارش عدم رعایت بهداشت توسط کارکنان
فراخوان ثبت نام متقاضیان همکاری با شرکت های تامین نیروی طرف قرارداد دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه جهت اشتغال در واحدهای مورد نیاز کنترل و درمان بیماری کرونا
  • تعداد رکوردها : 1781

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد