چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 23 ذيحجه 1441 - 2020 آگوست 12
1875رکورد در مدت زمان 7.004ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به گزارش وب دا ساوه، دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در خصوص سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی پیام تبریکی صادر نمود.
دوره آموزشی آشنایی با پدافند غیرعامل با حضور دکتر فلاحتی دبیر کمیته و نمایندگان کارگروه های تخصصی پدافند صبح امروز در سالن جلسات فوریت های پزشکی برگزار شد. 
دستگاه انکوباتور ساخت شرکت حامی نوزاد پارس از تاریخ نیمه دوم سال 1395 فاقد مجوز بوده و خرید، فروش و استفاده از آن مجاز نبوده است
فاقد مجوز 13 مرداد 1399 9:31
دستگاه انکوباتور پرتابل مدل 320 شرکت توسان تا تاریخ بیستم خرداد ماه 1399 فاقد مجوز بوده و خرید، فروش و استفاده از آن مجاز نبوده است.
بنابر اعلام نیاز مبرم دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان به نیروی پرستاری و با عنایت به استمرار شرایط بحرانی بیماری کووید-19 و همچنین با توجه به دستور موکد مقام عالی وزارت در این زمینه،دانشکده علوم پزشکی آبادان اقدام به جذب نیرو پرستار نموده است
کنکور امسال به دلیل شیوع کرونا برای داوطلبین شرکت در این آزمون شرایط متفاوتی نسبت به سال های گذشته دارد. آنها هم باید نگران کرونا باشند و هم خود را برای یک رقابت سرنوشت ساز که در آینده آنان تاثیرگذار است، آماده کنند. تعطیلی مدارس و مجازی شدن آموزش ها و تعویق زمان برگزاری کنکور، در کنار ترس از کرونا و خطر ابتلا به بیماری سر جلسه کنکور، اضطراب کنکوری ها را بیشتر از سال های گذشته کرده است.
ساوه نارنجی شد 8 مرداد 1399 9:1
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه از تغییر وضعیت این شهرستان از حالت زرد به نارنجی به دلیل آمار بالای مبتلایان به کروناویروس خبر داد.
با همت خیرین محترم شهرستان ساوه، 50 کیلو عسل به ارزش 4 میلیون تومان به بخش کرونا بیمارستان شهید مدرس ساوه اهدا شد.
250 عدد لباس حفاظتی جهت استفاده کادر زحمتکش درمان بیمارستان شهید مدرس ساوه به واحد خیرین دانشکده علوم پزشکی تحویل داده شد.
نظارت بر رعایت موارد بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی توسط تیم متشکل از سازمان های مردم نهاد از اواخر تیرماه سالجاری
  • تعداد رکوردها : 1875

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد