يکشنبه 15 تير 1399 - 15 ذيقعده 1441 - 2020 ژولاي 05
1853رکورد در مدت زمان 4.898ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به گزارش وب­دا ساوه، اولین کمیته توسعه و بهره­وری با حضور دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه، معاونین و کارشناسان دانشکده در سالن جلسات ستاد برگزار شد.
مرتضی صبوحی،مدیر عامل مجمع خیرین سلامت در ساوه از کمک 5 میلیارد ریالی حاج علیرضا عسگریان، خیر بزرگ سلامت به نظام سلامت ساوه خبر داد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: با توجه به روند صعودی کرونا احتمالا در هفته آینده شاهد ایجاد محدودیت های به مراتب سخت تر از روزهای اخیر با عنوان فاصله گذاری پویا و تعطیلی برخی مراکز پرخطر باشیم
به گزارش وب دا ساوه، دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در گفت و گو با روابط عمومی دانشکده به سوالاتی در خصوص وضعیت ابتلا به کرونا ویروس در ساوه و همچنین چالش ها و مسائل موجود در مدیریت و کنترل این بیماری پاسخ داد.
احتراما دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه به شناسه ملی 14006664651 و کداقتصادی 411533649395 در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای قسمتی از پانسیون پزشکان بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان زرندیه به شماره (۲۰۹۹۰۰۰۳۸۶۰۰۰۰۰5 ) را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید
به گزارش وب دا ساوه، دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین پانزده خرداد را به عموم مردم ایران به ویژه جامعه دانشگاهی تسلیت گفت.
اعلام برنامه های جدید کارآموزی
دکتر مهدی مصری، رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در پیامی آغاز به کار مجلس یازدهم را به منتخب شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
  • تعداد رکوردها : 1853

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد