يکشنبه 15 تير 1399 - 15 ذيقعده 1441 - 2020 ژولاي 05
1853رکورد در مدت زمان 0.109ثانیه
عبارت مورد جستجو :
انتصاب دکتر محمد قربانلی به سمت سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع
نشست تاسیس موسسه خیریه بیمارستانی بیمارستان امام رضا (ع) در فرمانداری شهرستان زرندیه با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت ساوه و زرندیه، برخی از خیرین و مسئولان این شهرستان، برگزار شد.
به گزارش وب دا ساوه، با تلاش معاونت و مدیریت آموزش و پژوهش دانشکده علوم پزشکی ساوه، نام دانشکده در فهرست دانشگاه های تارنمای webometrics قرار گرفت.
آئین تجلیل و گرامیداشت روز جهانی ماما با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه، معاونان و برخی از مسئولین دانشکده در 16 اردیبهشت ماه 1399 در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد.
به گزارش وب دا ساوه، دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با صدور پیامی فرا رسیدن پانزدهم اردیبهشت ماه «روز جهانی ماما» را تبریک گفت.
معلم، در هر کسوتی، ایمان را بر لوح جان و ضمیر های پاک حک می کند و ندای فطرت را به گوش همه می رساند.
به مناسبت هفته سلامت و به همت خیرین نیک اندیش سلامت, با حضور برخی مسئولان شهرستان ساوه، مرکز جامع سلامت شهری رحماندوست «پایگاه سلامت عاشورا» وابسته به دانشکده علوم پزشکی ساوه افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش وب دا ساوه، دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در پیامی روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.
به گزارش وب دا ساوه، صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولان آزمایشگاه تشخیص مولکولی دانشکده علوم پزشکی ساوه به بهره برداری رسید.
به اطلاع دانشجویان گرامی می­رساند که بنابر تصمیمات شورای آموزشی دانشگاه، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی، کلاس های دروس نظری به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
  • تعداد رکوردها : 1853

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد