سه شنبه 21 آبان 1398 - 15 ربيع الاول 1441 - 2019 نوامبر 12
1438رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دکتر ملک زاده از کسب رتبه شانزدهم در بین همه کشورهای جهان و کسب جایگاه نخست در منطقه خاورمیانه در بخش پژوهش و تولید علم توسط ایران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، شیوع سرطان سینه در میان بانوان کشورمان، دست اندرکاران نظام سلامت را بر آن داشت تا به کمک برنامه های اطلاع رسانی در قالب یک پویش ملی، زمینه های پیشگیری و تشخیص زودهنگام این بیماری، فراهم شود. به همین مناسبت، در طول روزهای برگزاری این پویش ملی، می توانید مفاهیم آموزشی در خصوص بیماری سرطان سینه را دنبال کنید.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، همایش پیاده روی خانوادگی ویژه پرسنل دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، دکتر نعمت اله عزیزی معاون بهداشت دانشکده به عنوان معاون بهداشتی برگزیده و دکتر ناصح به عنوان پزشک خانواده برگزیده در سطح استان مرکزی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، دکتر رضا نظری مدیر غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ساوه از راه اندازی مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، دکتر رضا نظری مدیر غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ساوه از ثبت فعالیتهای روز جهانی در سایت سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (فائو) توسط مهندس مریم جلالی خبر داد.
تماس با ما 1 آبان 1398 15:30
تماس با ما
سرطان پستان پس از سرطان کبد، از شایع ترین نوع سرطان در جهان است که از هر هشت خانم، یک نفر در بخشی از زندگی خود به آن مبتلا می شود.
فراخوان مناقصه عمومی، مجتمع بیمارستانی شهدای 17 شهریور، مدرس‎
  • تعداد رکوردها : 1438

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد