شنبه 14 تير 1399 - 14 ذيقعده 1441 - 2020 ژولاي 04
1853رکورد در مدت زمان 0.062ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با توجه به تاثیر کاهش مصرف دخانیات در توسعه پایدار و سلامت جسمی، اجتماعی و رفاه اقتصادی مردم جهان، سازمان جهانی بهداشت روز ۳۱ می مصادف با ۱۰خرداد را به عنوان روزجهانی بدون دخانیات درنظرگرفته است و با توجه به اهمیت این مسئله در کشور، ششم تا دوازدهم خرداد ماه امسال به عنوان هفته ملی بدون دخانیات نامگذاری شده است.
احتراما دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوه به شناسه ملی 14006664651 و کداقتصادی 411533649395 در نظر دارد مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای قسمتی از پانسیون پزشکان بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان زرندیه به شماره (۲۰۹۹۰۰۰۳۸۶۰۰۰۰۰4 ) را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید
به گزارش وب دا ساوه، ظهر امروز ششم خردادماه ۱۳۹۹، نشست اعضا هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور دکتر مهدی مصری و دکتر حمیدرضا کوهستانی معاونت آموزشی دانشکده در سالن جلسات دانشکده پرستاری برگزار شد.
نشست صمیمانه دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با مسئولان روابط عمومی واحدهای تابعه دانشکده به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات در بیست و هشتم اردیبهشت ماه سالجاری در سالن جلسات ستاد دانشکده برگزار شد.
به گزارش وب دا ساوه، دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در پیامی بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان عرصه اطلاع رسانی، کارشناسان و رابطین روابط عمومی دانشکده تبریک گفت.
جلسه اردیبهشت ماه سال 1399 شورای پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی مورخ 23/02/1399 برگزار شد
به گزارش وب دا ساوه, مهندس نصراله مقیاسی, مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه از پلمپ تعاونی مصرف کارکنان دولت به دلیل عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در بیست و سوم اردیبهشت ماه سالجاری خبر داد.
به گزارش وب دا ساوه, صبح امروز بیست و سوم اردیبهشت ماه سالجاری مراسم تودیع و معارفه معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور دکتر مهدی مصری, معاونان و برخی از مسئولین دانشکده در سالن جلسات ستاد برگزار شد.
به گزارش وب دا ساوه, صبح امروز بیست و سوم اردیبهشت ماه سالجاری مراسم تودیع و معارفه رئیس مجتمع بیمارستانی شهدای ۱۷ شهریور و مدرس ساوه با حضور دکتر مهدی مصری, معاونت درمان و توسعه و برخی از مسئولین بیمارستان و دانشکده در سالن جلسات بیمارستان شهید مدرس برگزار شد.
دکتر حبیب اله رضایی به سمت سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و 17 شهریور ساوه منصوب شد
  • تعداد رکوردها : 1853

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد