پنج شنبه 8 اسفند 1398 - 4 رجب 1441 - 2020 فوريه 27
1641رکورد در مدت زمان 0.109ثانیه
عبارت مورد جستجو :
آزمون استخدامی آمادگی جسمانی رشته شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه, صبح امروز نوزدهم بهمن ماه سالجاری در سالن ورزشی امام خمینی شهرستان ساوه با حضور و نظارت مسئولین دانشگاهی برگزار شد.
سمینار آموزشی (آموزش مداوم) هماتولوژی (تشخیص آزمایشگاهی آنمی ها و لوسمی ها) با تدریس دکتر امیر سید علی مهبد استاد هماتولوژی در سالن جلسات معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد.
دومین کمیته دانشگاهی کورونا ویروس شانزدهم بهمن ماه سالجاری در سالن جلسات ستاد دانشکده با حضور دکتر عباس نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد.
دکتر نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت مناسبت روز جهانی داوطلب، نقش وجایگاه تک تک افراد در بحث مراقبت از سلامت خود،خانواده و جامعه ای که در آن فعالیت دارند را با اهمیت ذکر نمود .
به گزارش وب دا ساوه، در نماز جمعه ۱۸ بهمن ماه شهر ساوه، ریاست دانشکده علوم پزشکی ساوه به همراه معاونین و مدیران دانشکده با برگزاری میز خدمت، بطور مستقیم با مردم و همشهریان و نمازگزاران دیدار و گفتگو نمودند و از نزدیک پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم در حوزه سلامت شهرستان بودند .
بیماری ویروسی کرونا جدید که این روزها به عنوان یک هشدار بهداشتی در کشور چین و همسایه های آن تبدیل شده است، یک عضو از خانواده «Coronavirus» ها است که به همراه ویروس SARS و MERS از خطرناک ترین ویروس های این خانواده است و سبب ایجاد سندرم های شدید تنفسی می شوند.
  • تعداد رکوردها : 1641

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد