يکشنبه 10 فروردين 1399 - 5 شعبان 1441 - 2020 مارس 29
1753رکورد در مدت زمان 3.229ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بازدید اعضای بورد رشته فناوری اطلاعات سلامت وزرات بهداشت ازکتابخانه مرکزی دانشکده علوم پزشکی ساوه
به گزارش وب دا ساوه, صبح امروز بیستم اسفندماه سالجاری دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به همراه معاونین درمان و بهداشتی و برخی از مسئولین دانشکده علوم پزشکی از مرکز جامع سلامت شهری و روستایی شهید مصطفی خمینی ساوه بازدید کردند.
به گزارش وب دا ساوه, دکتر مهدی مصری رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به همراه دکتر علیزمانی معاون درمان, دکتر فرهادی رئیس بیمارستان و برخی از مسئولین بیمارستان و دانشکده از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند.
به گزارش وب دا ساوه, اولین کمیته دانشگاهی کرونا ویروس با حضور دکتر مهدی مصری رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی ساوه و اعضای هیئت رئیسه در ۱۹ اسفندماه سالجاری در سالن جلسات ستاد دانشکده برگزار شد.
به گزارش وب دا ساوه, مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ساوه درخصوص مصرف الکل صنعتی به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و مرگبار بودن آن هشدار داد.
طی مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان محلی ساوه از خدمات عباس نیک روش تجلیل و مصری به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه معرفی شد.
بخشی از حقوق کارکنان این مجموعه برای خرید ماسک، دستکش و اقلام بهداشتی به بیمارستان های خط مقدم درمان بیماری کرونا در ساوه و زرندیه اختصاص یافت.
بازدید سرزده و شبانگاهی رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه از داروخانه های شبانه روزی سطح شهر ساوه
سرپرست علوم پزشکی ساوه گفت: بیماری کرونا و تهدیدات آن در این شهرستان جدی گرفته نشده است
  • تعداد رکوردها : 1753

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد