جمعه 2 اسفند 1398 - 27 جمادي الثاني 1441 - 2020 فوريه 21
1621رکورد در مدت زمان 0.046ثانیه
عبارت مورد جستجو :
جلسه تودیع و معارفه معاون درمان جدید دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور رئیس دانشکده، معاونین، مدیران و بخشی از مسئولین دانشکده در 23 دی ماه سالجاری در سالن اجتماعات معاونت بهداشت دانشکده برگزار شد.
قابل توجه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی 1398/08/30 دانشکده علوم پزشکی ساوه
مرد جوان که با اصابت چاقو به جدار قفسه سینه دچار ترومای نافذ قفسه سینه شده بود توسط تیم درمانی بیمارستان شهید مدرس ساوه از مرگ نجات یافت.
دوازدهمین جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی ساوه در سال 1398 به ریاست رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه و دبیری معاونت اموزشی، پژوهش و فرهنگی و با حضور اعضای شورا، رئیس حراست و مدیر روابط عمومی در 18 دی ماه سالجاری در ستاد دانشکده برگزار شد.
مراسم بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در روز چهارشنبه 18 دی ماه سالجاری در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور رئیس دانشکده، معاونین، مدیران و برخی از مسئولین شهرستان ساوه برگزار شد.
به گزارش وب دا ساوه، رئیس سازمان مردم نهاد "دیده بان بهداشت و تندرستی کاوه" به همراه مشاور حقوقی، نماینده هیئت توسعه و حمایت تشکلهای مردم نهاد استانداری با رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه و مدیران دانشکده به منظور هم اندیشی و معرفی اهداف، برنامه ها، اساسنامه و عملکرد سمن در راستای ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه دیدار کردند.
جلسه آموزشی کارشناسان استخدام دانشگاه ها و دانشکده های قطب شش در دانشکده علوم پزشکی ساوه
فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: خون سردار شهید سلیمانی جریان ساز است و جریان مقاومت را استحکام بخشیده و موجب تقویت اتحاد ملی و منطقه ای می شود.
انتصاب معاون درمان جدید دانشکده علوم پزشکی ساوه
  • تعداد رکوردها : 1621

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد