شنبه 16 آذر 1398 - 10 ربيع الثاني 1441 - 2019 دسامبر 07
1466رکورد در مدت زمان 2.901ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، جشن روز جهانی و هفته ملی کودک در ساوه با شعار «آینده را باید ساخت» و با حضور 350 دانش آموز ساوجی، صبح امروز در سالن ورزشی امام خمینی(ره) برگزار شد.
به گزارش وبدا، دکتر محمدرضا شانه ساز در حاشیه رونمایی از 9 محصول جدید دارویی و بازدید از خطوط تولید شرکت داروسازی بهستان در ساوه، در جمع خبرنگاران گفت: هرماه خطوط جدید تولید دارو در یک شرکت داروسازی افتتاح و محصولات جدید رونمایی می شود که نشان می دهد، تحریم ها انگیزه اصحاب تولید، صنعت دارو و دانشمندان را بیشتر کرده است.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه به نقل از وبدا، دکتر سعید نمکی در مراسم رونمایی از 9 محصول جدید دارویی شرکت بهستان در شهر صنعتی کاوه ساوه اظهار داشت: در بخش دارو به این نتیجه رسیدیم که بزرگترین اولویت ما باید حذف رانت باشد و هیچ گوشه ای از صنعت، واردات، توزیع و عرضه دارو را با توجه به شناخت از بدنه نظام دارویی، مقصر ندانستم.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در حال حاضر اطمینان داریم که در تامین دارو تا پایان سال هیچ مشکلی نداریم، در حالیکه زمانی برای تامین یک یا دو هفته ای دارو، مشکلات زیادی داشتیم.
با حضور وزیر بهداشت در شهر صنعتی کاوه ساوه، ۹ محصول دارویی جدید شرکت بهستان رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه؛ دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز خط تولید داروهای دیابت و اعصاب روان را با ظرفیت 4 میلیون بسته قرص در شرکت بهستان شهرصنعتی کاوه افتتاح کرد.
تجدید فراخوان مزایده عمومی یک مرحله ای اجاره مکانی برای راه اندازی داروخانه مجتمع بیمارستانی شهدای 17 شهریور و مدرس ساوه‎
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه؛ جوان 32 ساله ای که دچار پارگی بطن چپ قلب شده بود با تلاش تیم پزشکی بیمارستان شهید مدرس از یک قدمی مرگ نجات یافت.
برگزاری روز جهانی بهداشت محیط در دانشکده علوم پزشکی ساوه
  • تعداد رکوردها : 1466

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد