جمعه 2 اسفند 1398 - 27 جمادي الثاني 1441 - 2020 فوريه 21
1621رکورد در مدت زمان 4.009ثانیه
عبارت مورد جستجو :
آیین تکریم و معارفه معاون درمان و مشاور ریاست دانشکده در امور درمان با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه،اعضای شورای معاونین در ۱۸ دی ماه سالجاری در سالن جلسات ستاد دانشکده برگزار شد.
به گزارش وب دا ساوه, در پی بازرسی های مکرر از شرکت سالمین توسط کارشناسان غذا و دارو، مشخص شد محصولات این شرکت تحت کنترل و سالم هستند و علت حواشی اخیر را باید در خارج از چرخه تولید و خارج از کارخانه جستجو کرد.
به گزارش وب دا ساوه, با اهتمام مدیریت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی ساوه، جلسه باز آموزی با موضوع "تجویز منطقی آنتی بیوتیک ها" در ۱۸ دی ماه سالجاری در سالن جلسات معاونت بهداشتی برگزار گردید.
محصولات شرکت سالمین کاملا سالم و تحت کنترل هستند
مراسم بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی و یاران و همراهان شهیدشان در دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور مسئولین و کارکنان علوم پزشکی با حضور و سخنرانی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساوه و جمعی از مسئولین و کارکنان ادارات برگزار می شود
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، در این یک سال بسیار ما را همراهی و حمایت کرد تا توانستیم از مسیرهای مختلف حلقه تحریم ها را بشکنیم تا مردم در خصوص بحث دارو و تجهیزات پزشکی با مشکل زیادی روبه رو نشوند.
دکتر کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در فراخوانی به مناسبت شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی، از کلیه همکاران نظام سلامت در سراسر کشور دعوت کرد تا در پیامی، ضمن تسلیت به هم میهنان عزیز، به عنوان یکی از سربازان حفظ و مراقبت از سلامت مردم، در کمتر از یک دقیقه خطاب به سردار مجاهد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش، احساس و پیام خود را به صورت ویدیویی ثبت و منتشر کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه و با توجه به شرایط استراتژیک منطقه، طبق اعلام وزارت بهداشت اجرای پدافند غیر عامل در دستور کار معاونت ها قرار گرفته است.
  • تعداد رکوردها : 1621

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد