جمعه 1 آذر 1398 - 25 ربيع الاول 1441 - 2019 نوامبر 22
1438رکورد در مدت زمان 0.031ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کارگاه جستجوی پیشرفته در بانک های اطلاعاتی
دکتر عباس نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در جلسه هیئت رئیسه ضمن بیاناتی ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش را تسلیت گفت.
جذب دستیار پژوهش (در قالب طرح نیروی انسانی و دستیار پژوهشی سرباز) در مراکز تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی کشور
کارگاه دانش افزایی اساتید با موضوع "اخلاق حرفه ای" در روز سه شنبه مورخ 1398/06/12 ویژه اعضای هیات علمی دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، به همت شورای امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی ساوه، کارگاه آشنایی با فریضه امر به معروف و نهی از منکر با عنوان «واجب فراموش شده» و کارگاه آشنایی نماز با موضوع «نقش نماز در آرامش روان»
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، کارگاه راهبردهای جستجو و استفاده از منابع اطلاعات علمی و پایگاه های اطلاعاتی ویژه اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پزشکی ساوه
برنامه دروس ارئه شده در نیمسال تحصیلی اول 98-99
داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی اعلام گردیده اند درتاریخ 1398/06/13 لغایت 1398/06/14 جهت انجام روند جذب و بکارگیری به دفترموسسه حفاظتی مراقبتی نظم قائم مراجعه نمایند .
رییس دانشگاه علوم پزشکی ساوه، با ارسال پیامی، دوازدهم شهریور، روز بهورز را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، دکتر «عباس نیک روش» در این پیام، با تاکید بر نقش حیاتی بهورزان در سلامت جامعه، از خدمات آنان تقدیر کرده است.
به گزارش روابط عمومی دانشکده، نشست هم اندیشی و تبادل نظر با پزشکان بیمارستان مدرس و 17 شهریور با حضور دکتر نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه صبح امروز در بیمارستان مدرس برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 1438

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد