يکشنبه 10 فروردين 1399 - 5 شعبان 1441 - 2020 مارس 29
1753رکورد در مدت زمان 0.093ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کلیپ 9 اسفند 1398 12:30
پوستر 10 اسفند 1398 14:44
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، دکتر امیر فضلعلی جراح عمومی و مدیر گروه جراحی در بیمارستان شهید مدرس ساوه به بیان روایتی از یک فرد تصادفی که از بیماری کرونای خود بی اطلاع بود پرداخت.
بر اساس نتایج حاصل از انتخابات این دوره که به صورت الکترونیکی و از ساعت 9 یکشنبه 4 اسفندماه برگزار شد ........
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی با تشکر صمیمانه از وزارت بهداشت و همکاران وزیر، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و مجموعه دست اندرکاران پزشکی کشور در مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا، خاطرنشان کردند: این زحمات بسیار با ارزش، جایگاه جامعه پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می برد که برده است و اجر و ثواب الهی را به دنبال خواهد داشت.
فرماندار ساوه گفت: مقرر شد مبادی ورودی و خروجی از مسیر ساوه-قم با هماهنگی دانشکده علوم پزشکی و فرماندهی انتظامی با استفاده از تب سنج غربالگری شود.
رئیس دانشگاه علوم پزش ساوه گفت: آزمایش ۱۰ نفر مشکوک به کرونا در ساوه منفی و از قرنظینه خارج شدند.
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: فرآیند پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های شهید مدرس و تامین اجتماعی شهید چمران ساوه فراهم است.
رییس علوم پزشکی ساوه گفت: از ابتدای شیوع بیماری تاکنون نتیجه آزمایش ۵ نفر در ساوه مثبت بوده است که در بیمارستان های مدرس و چمران ایزوله شده و در حال دریافت خدمات درمانی هستند و در مجموع در این مدت سه نفر نیز فوت کردند.
رییس علوم پزشکی ساوه گفت: ظرف دو روز 7 بیمار مشکوک به کرونا که نتیجه آزمایش آنها مثبت نبوده از قرنطینه خارج شده اند.
  • تعداد رکوردها : 1753

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد