دوشنبه 30 دي 1398 - 25 جمادي الاول 1441 - 2020 ژانوِيه 20
1578رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دکتر فرهود مقصودلو متخصص جراحی عمومی در بیمارستان شهید مدرس ساوه از عمل موفقیت آمیز همزمان شکم و قفسه سینه مرد جوان 26 ساله که دچار دکستروکاردی (قلب سمت راست) بود خبر داد.
معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه میزان آلودگی در شیر و لبنیات بسیار ناچیز است، گفت: توصیه اکید ما این است که مردم به این تبلیغات سوء توجه نداشته باشند و مصرف شیر را متوقف نکنند.
برگزاری کارگاه روش پژوهش در طب ایرانی
چهارمین جلسه رابطان سلامت ادارات شهرستان ساوه در سال جاری با حضور ریاست دانشکده علوم پزشکی، معاونت بهداشتی، مشاور امور اجتماعی، مدیر روابط عمومی و رابطان سلامت ادارات شهرستان در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی برگزار شد.
بازدید سرزده رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به همراه معاون درمان جدید از بخش های مختلف بیمارستان شهید مدرس و زنان و زایمان 17 شهریور
با پیگیری مجمع خیرین سلامت شهرستان ساوه؛ جلسه پیگیری درمان رایگان بیماران دارای ناهنجاری و ناشنوا بی بضاعت با حضور دکتر مدرسی پزشک ژنتیک برگزار شد.
معرفی و شرح وظایف تجهیزات پزشکی
جلسه تودیع و معارفه معاون درمان جدید دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور رئیس دانشکده، معاونین، مدیران و بخشی از مسئولین دانشکده در 23 دی ماه سالجاری در سالن اجتماعات معاونت بهداشت دانشکده برگزار شد.
قابل توجه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی 1398/08/30 دانشکده علوم پزشکی ساوه
مرد جوان که با اصابت چاقو به جدار قفسه سینه دچار ترومای نافذ قفسه سینه شده بود توسط تیم درمانی بیمارستان شهید مدرس ساوه از مرگ نجات یافت.
  • تعداد رکوردها : 1578

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد