يکشنبه 30 شهريور 1399 - 3 صفر 1442 - 2020 سپتامبر 20
کد خبر : 219735
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1396 1:26
تعداد بازدید : 1122

مراسم پاسداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس اورژانس (115) و روز

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ، مراسم بزرگداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس اورژانس 115 و روز فوریت ها با حضور سازمانها و ادرات ، شهرداری ، فرمانداری ، هلال احمر ، آتش نشانی ، بیمارستانها ، نیروی انتظامی ، کمیته امداد و فوریت های پزشکی در دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد .به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه ، مراسم بزرگداشت چهل و دومین سالگرد تاسیس اورژانس 115 و روز فوریت ها با حضور سازمانها و ادرات ، شهرداری ، فرمانداری ، هلال احمر ، آتش نشانی ، بیمارستانها ، نیروی انتظامی ، کمیته امداد و فوریت های پزشکی در دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد .

در این مراسم خودروهای آمبولانس و امدادی مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه ، هلال احمر و آتش نشانی با هدف نمایش توان امدادرسانی و تقویت هماهنگی های بین بخشی بین نیروهای امدادی ، رژه خودرویی برگزار کردند.

" دکتر کوهپایه زاده " رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در این مراسم ، روز ارزشمند فوریت های پزشکی رابه ویژه به دست اندرکاران فوریت های پزشکی تبریک گفت و افزود ، هر لحظه از کار سخت و  ارزشمند امداد رسانی در فوریت ها همراه است با اضطراب ،  انرژی و  عشق و با آرزوی موفقیت برای همکاران  فوریت های پزشکی گفت: دقت و سرعت لازمه کار اورژانس است.

"دکتر کوهپایه زاده " از همکاریهای موثر برون بخشی سازمانهای مرتبط با امداد و نجات مصدومین تقدیر نمود و افزود در سطح شهر ، شهرداری و آتش نشانی و بیمارستانها و در جاده ، سازمان هلال احمر و نیروی انتطامی یاوران نزدیک ما در امداد رسانی و خدمت رسانی به مردم آسیب دیده و حادثه دیده هستند و ابراز امیدواری کرد با تلاش بیشتر نیروی انتطامی و فرمانداری شاهد حوادث کمتر در جاده های مواصلاتی پرتردد و حادثه خیز تحت پوشش باشیم .

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در ادامه به گسترش کیفی و کمی زیر ساخت های اورزانس از ابتدای تاسیس دانشکده علوم پزشکی ساوه از سال 92 تا کنون پرداخت و گفت ، قبل از سال 92 زیر ساخت مناسبی برای اورژانس ساوه نداشتیم و با تلاش بسیار در مدت 4 سال سعی در گسترش و بهبود شرایط در این حوزه از خدمات رسانی کردیم .

"دکتر کوهپایه زاده " ادامه داد ، امروز 14 پایگاه با پرسنل ارزشمند و آمبولانس های تجهیز شده در مرکز مدیریت فوریت های پزشکی ساوه مشغول به خدمات رسانی هستند و در این مدت در ساوه پایگاههای اورژانس از 1 پایگاه به 3 پایگاه و در مناطق روستایی دور از دسترس و کم برخوردار و حادثه خیز آوه و دوزج 2 پایگاه احداث شده است . همچنین در حال کسب مجوز احداث یک پایگاه شهری دیگر و دو پایگاه جاده ای دیگر نیز هستیم .

" دکتر کوهپایه زاده " از پوشش بالگرد در استانهای همجوار به عنوان یک اقدام با ارزش در این منطقه حادثه خیز یاد کرد و ابراز امیدواری نمود با راه اندازی پد بالگرد در ساوه و توسعه هر چه بیشتر آمبولانس ها ، بتوانیم خدمات بهتری را رائه نماییم .

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با اشاره به افتتاح " مرکز تمام خیر ساز امداد115 جاده ای " ستایش کوهپایه زاده " در پرندک و  پایگاه امداد تمام خیر ساز شهری " حاج سید علی مرتضوی "در مامونیه  در شهریور سال جاری ، نقش خیرین سلامت در حمایت از دانشکده علوم پزشکی ساوه را ارزشمند توصیف نمود .

"دکتر کوهپایه زاده" در ادامه با خسته نباشید به همکاران پرتلاش اورژانس 115 ، ابراز امیدواری نمود دانشکده علوم پزشکی ساوه بتواند با فراهم نمودن شرایط کاری و رفاهی و پرداختی بهتر برای پرسنل زحمت کش فوریت های پزشکی قدردان زحمات این عزیزان باشد و همچنین شرایط مطلوبتر خدمت رسانی به مردم رنج دیده در حادثه ها را فراهم نماید .


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد