چهارشنبه 2 مهر 1399 - 6 صفر 1442 - 2020 سپتامبر 23
کد خبر : 219986
تاریخ انتشار : 1 مهر 1396 13:26
تعداد بازدید : 2000

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ساوه سال تحصیلی 97-96 را به دانشجویان عزیز، اساتید ارجمند و همکاران گرامی دانشکده علوم پزشکی ساوه تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی سال تحصیلی جدید را در حالی آغاز می کنیم که شور شیرین علم آموزی در کلاس های درس با شور حماسه حسینی و هفته دفاع مقدس در دانشگاه ...بسمه تعالی 

سال تحصیلی جدید  را در حالی آغاز می کنیم که شور شیرین علم آموزی در کلاس های درس  با شور حماسه حسینی و هفته دفاع مقدس در دانشگاه عشق و معرفت قرین شده است  .

فرا رسیدن بهار علم و دانش و معرفت و سال تحصیلی نو را که مطلع تلاش مضاعف دیگری در راه موفقیت ها ی علمی و پیشرفت و سربلندی کشور همیشه سرافراز اسلامیمان است ، به اساتید ارجمند ، نخبگان ، پژوهشگران و دانشجویان گرامی بخصوص دانشجویان جدید الورود و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

خدا را شاکرم که با تلاش ارزشمند و مجدانه همکاران ، دانشکده علوم پزشکی ساوه در پنجمین سالگرد تاسیس خود ، در سال تحصیلی 97-96 پذیرای 658 دانشجو در 12 رشته تحصیلی می باشد .

امیدوارم در سالی که مزین است به نام " اقتصاد مقاومتی تولید - اشتغال " دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندیها و استعدادهای خود و با بهره مندی از  ظرفیت های علمی دانشکده ها  در کنار  اساتید فرهیخته ، کارشناسان و مدیران و همکاران با نشاط و تلاش به فعالیت های علمی بپردازند و اساتید پر تلاش و متعهد بستری پویا و مناسب در جهت  بالندگی علمی ، آموزشی و پژوهشی دانشجویان عزیز را فراهم نمایند.

از خداوند منان برای همگان در سال تحصیلی جدید بهروزی و موفقیت های روز افزون مسئلت می نمایم .


دکتر  جلیل کوهپایه زاده

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ساوهکلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد