چهارشنبه 26 تير 1398 - 15 ذيقعده 1440 - 2019 ژولاي 17
کد خبر : 250624
تاریخ انتشار : 14 آذر 1397 2:0
تعداد بازدید : 487

انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی، آموزشی و تحقیقات دانشکده علوم پزشکی ساوه

انتصاب آقای دکتر حمیدرضا کوهستانی به عنوان سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی ساوه
در حکمی از سوی "دکتر عباس نیک روش" سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه، "دکتر حمیدرضا کوهستانی" به عنوان سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی و دانشجویی این دانشکده منصوب شد.

در متن حکم انتصاب آمده است:

احتراما" با عنایت به تجارب، تعهد و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست معاونت آموزشی، تحقیقات، فرهنگی و دانشجوئی" دانشکده منصوب می گردید. امیدوارم در چارچوب رعایت قوانین و مقررات با بهره مندی حداکثری از توان اعضاء هیات علمی و کارشناسان با اجرای وظایف محوله در جهت ارتقاء کیفی و کمی آموزش و پژوهش و کمک به فراهم آوری محیط دانشجویی و فرهنگی مطلوب برای رشد و اعتلای ارزش های دینی و ملی موفق باشید.

لازم به ذکر است، دکتر حمیدرضا کوهستانی استادیار رشته آموزش پزشکی و از سال ۱۳۸۴ عضو هیات علمی دانشگاه و همچنین دارای سوابق درخشانی همچون رتبه اول کشور در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۸۱ در رشته پرستاری داخلی و جراحی، رتبه اول کشور در کنکور دکتری تخصصی سال ۱۳۹۲ در رشته آموزش پزشکی، رتبه اول جشنواره شهید مطهری در سال ۱۳۹۴، پژوهشگر برتر استان مرکزی در سال های ۱۳۸۷ و ۱۳۹۰ و عنوان پژوهشگر برتر دانشکده علوم پزشکی ساوه در سال ۱۳۹۴ ، تالیف ۱۱ کتاب در زمینه های علوم پزشکی و همچنین سابقه اجرایی ۴ سال ریاست دانشکده پرستاری و مامایی را در کارنامه خود دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد