يکشنبه 17 آذر 1398 - 11 ربيع الثاني 1441 - 2019 دسامبر 08
کد خبر : 257676
تاریخ انتشار : 17 تیر 1398 14:57
تعداد بازدید : 194

دکتر نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به مناسبت پایان موفق بسیج ملی کنترل فشار خون پیام قدردانی صادر نمود

دکتر نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به مناسبت پایان موفق بسیج ملی کنترل فشار خون پیام قدردانی صادر نمود

دکتر نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به مناسبت پایان موفق بسیج ملی کنترل فشار خون پیام قدردانی صادر نمود

دکتر نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه به مناسبت پایان موفق بسیج ملی کنترل فشار خون پیام قدردانی صادر نمود. متن پیام بدین شرح است :

 

بسمه تعالی

باردیگرشور شیرین همت و تلاش خستگی ناپذیر در مجموعه دانشکده علوم پزشکی ساوه خدمتی ارزشمند از نظام سلامت را به ظهور رساند .

مفتخرم به اطلاع برسانم، در پایان بسیج ملی کنترل فشارخون، در حماسه ای زیبا که از 27 اردیبهشت آغاز ودر 15 تیر پایان یافت، پوشش بالای 134درصد ازهدف پیش بینی شده در سنجش فشارخون جمعیت بالای 30 سال و جمعیت هدف، محقق شد و111299 شهروند شریف تحت غربالگری فشارخون قرار گرفت .

این توفیق بزرگ آگاهی بخشی وسنجش فشارخون، در سایه همراهی و همکاری های برون بخشی ادارات، سازمانها، خیرین، امامان جماعات، اصحاب رسانه و حامیان سلامت در کنار هماهنگی، برنامه ریزی هدفمند، انسجام و انگیزه بالای خادمان عرصه سلامت در دانشکده علوم پزشکی ساوه بدست آمد .

اینجانب ضمن تبریک و شاد باش احراز این دستاورد ارزشمند، از تلاش موثر همکاران بی ادعا و خدمتگزاران سلامت جامعه، بهورزان، رابطان بهداشت، مراقبان سلامت، کارشناسان، پزشکان، ماماها، پرستاران، مدیران و معاونان دانشکده و مجموعه بزرگی از همکاران در پشتیبانی که موجب خلق این حماسه بزرگ شدند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و از همکارانم در مجموعه دانشکده علوم پزشکی ساوه میخواهم همچنان با قدرت و با انگیزه مثال زدنی مسیر ارائه خدمات سلامت به مردم تحت پوشش را تداوم دهند و پایان بسیج کنترل فشارخون را آغازی دیگر برای پیگیری بیماری خاموش فشارخون و بیماری های غیر واگیر بدانند تا شاهد کاهش مرگ و میرهای ناشی از آن در جامعه باشیم .

 همچنین قدردان حمایت و همراهی نماینده محترم، نمایندگان گرامی ولی فقیه،  فرمانداران ارجمند، ، مسئولین ادارات و سازمانهای علمی، صنعتی، صنفی، نظامی و مردم شریف شهرستانهای ساوه و زرندیه هستم . در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، سلامت، سعادت و سرافرازی ملت بزرگ ایران را از خداوند قادر متعال خواستارم .

                                                        دکتر نیک روش

                                           رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوهکلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد