يکشنبه 17 آذر 1398 - 11 ربيع الثاني 1441 - 2019 دسامبر 08
کد خبر : 258490
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1398 1:3
تعداد بازدید : 122

با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه:

با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه:

با حضور رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه:

جلسه هماهنگی رابطین سلامت ادارات شهرستان ساوه برگزار شد

به گزارش آوای سلامت به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، دکتر عباس نیک­روش؛ رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در جلسه هماهنگی رابطین سلامت ادارات شهرستلن ساوه در چهاردهم مرداد ماه 1398 ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و رابطین ادارات و تقدیر و تشکر از همکاران معاونت آموزشی گفت: بحث سلامت در تمامی حوزه­ها چه در زمینه بیمای­های واگیر و چه در حوزه بیماری­های غیرواگیر بحثی فراگیر و جامع است که مدیریت سلامت در این­باره در سایه همراهی و همکاری تمام اعضای جامعه امکان پذیر خواهد بود.

وی اظهار داشت: همانطور که در سال­های قبل نیز به بحث استفاده از ظرفیت و توان تمام همکارانی که در ادارات نسبت به سلامت دغدغه­مند هستند توجه شده است، در دولت تدبیر و امید و در قالب معاونت اجتماعی نیز این ساز و کارها و دستورالعمل­ها برای تمامی نقش­های موثر در همه سازمان­های موثر تدارک دیده شده است. در واقع این انتظار وجود دارد که در زمینه سلامت از جمله راهبردهای سلامت بین ستاد دانشکده، همکاران و رابطین ادارات این تعلمل به صورت هرچه کاراتر صورت گیرد.

 

دکتر نیک­روش در ادامه با توجه به ارزشمند بودن توصیه­های اخلاقی، دینی و ملی موجود در زمینه سلامت به ایفای نقش اساسی در زمینه کمک به ارتقای سلامت و حفظ آن که بخش اعظم آن را سلامت جسم در بر می­گیرد تاکید کرد و توجه به بخش­های سلامت روحی، اجتماعی و معنوی را نیز لازم دانست.

وی در پایان اعلام کرد: با توجه به اینکه شرایط معیشتی و اقتصادی حاضر برای تمامی اقشار جامعه شرایطی سخت و ویژه می­باشد از رابطین ادارات و سایر همکاران فعال در این حوزه خواهشمندم با تمام توان خود در زمینه سلامت مردم و جامعه گام بردارند و اخبار لازم در این زمینه منتشر سازند تا بتوانیم با همدلی و همراهی یکدیگر هزینه­های درمان را کاهش دهیم و در واقع به سمت ارتقای سلامت حرکت کنیم.

 

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد