يکشنبه 15 تير 1399 - 15 ذيقعده 1441 - 2020 ژولاي 05
کد خبر : 265088
تاریخ انتشار : 21 دی 1398 8:35
تعداد بازدید : 153

فرمانده سپاه ساوه:

خون شهید سلیمانی جریان ساز است

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: خون سردار شهید سلیمانی جریان ساز است و جریان مقاومت را استحکام بخشیده و موجب تقویت اتحاد ملی و منطقه ای می شود.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: خون سردار شهید سلیمانی جریان ساز است و جریان مقاومت را استحکام بخشیده و موجب تقویت اتحاد ملی و منطقه ای می شود.

سرهنگ دوم پاسدار حجت الله دستجانی امروز چهارشنبه در آئین بزرگداشت سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی در دانشکده علوم پزشکی ساوه از این شهید والامقام به عنوان نماد مقاومت یاد کرد و افزود: امام راحل سمبل مقاومت اسلام در برابر ظلم و جور دوران طاغوت بود و تجلی شخصیت معمار کبیر انقلاب اسلامی در کالبد شهید سلیمانی وجود داشت و او نماد مقاومت در برابر طاغوت زمان یعنی استکبار جهانی و ایادی وابسته به آن شد.

فرمانده سپاه ساوه با تاکید بر اینکه بفرموده رهبری شهادت حاج قاسم سلیمانی و آن تشییع های بی نظیر در عراق و ایران زنده بودن انقلاب را به رخ دنیا کشید، تصریح کرد: عده ای می خواستند وانمود کنند که انقلاب اسلامی در ایران تمام شده است و البته عده ای هم سعی می کنند این اتفاق بیفتد، اما شهادت حاج قاسم نشان داد که انقلاب زنده است و همه دیدند که چه قیامتی در تهران و دیگر شهرها به پا شد.

وی ذوب شدن در ولایت را از دیگر ویژگی های سردار سلیمانی بیان کرد و افزود: ارتباط قلبی این عارف و رزمنده با خدای تعالی و مردم موجب شده بود تا در دل همه ملت های آزادیخواه محبوب شود.

سرهنگ دستجانی حضور میلیونی مردم در آئین تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت را پاسداشت ارزش ها دانست و افزود: سردار سلیمانی و همرزمانش برای حفظ ارزش ها جهاد می کردند و مردم نیز با درک صحیح از این موضوع حضوری بی سابقه را به نمایش گذاشتند.

وی تصریح کرد: سردار سلیمانی تربیت شده مکتب اسلام بود و محبت او همواره در دلهای انسان های آزادی خواه جاری و ساری است و دشمن هم بداند خون شهید سلیمانی به مراتب از خود شهید خطرناک تر بوده و موجب تقویت اتحاد ملی و اقتدار روزافزون اسلام خواهد شد.

فرمانده سپاه ساوه در ادامه با اشاره به حمله موشکی ایران به پایگاه های نظامیان آمریکا در عراق  گفت: همانطور که رهبری معظم انقلاب در سخنان امروز خود فرمودند دیشب یک سیلی به آنها زده شد، اما در مقام مقابله، این اقدامات نظامی به این شکل کفایت نمی کند بلکه باید حضور فسادبرانگیز امریکا در منطقه تمام شود.

وی تصریح کرد: حضور نیروهای متجاوز آمریکا در منطقه جز جنگ، اختلاف، فتنه، ویرانی و خراب شدن زیربناها هیچ نتیجه دیگری نداشته است و برای پیچیده شدن طومار متجاوزان آمریکائی انتقام اصلی با پایان یافتن حضور امریکایی ها در منطقه صورت خواهد گرفت.

در ادامه معاون سیاسی سپاه روح الله استان مرکزی نیز به چرایی اقدام آمریکایی ها در ترور سردار سلیمانی و همرزمانش اشاره کرد و گفت: انتقام به جهت هزینه زیاد و شکست های متعدد، مهمترین دلیل اقدام تروریستی متجاوزان آمریکایی در عراق بود.

سرهنگ پاسدار امیرحسین بیاتی افزود: شخصیت ترامپ که همواره به دنبال انجام کارهای منحصر به فرد در جامعه آمریکاست و خالی بودن دست رئیس جمهور آمریکا در استیضاح و انتخابات آینده و نیز دریافت یک مجموعه سیگنال های منفی از ایران از دیگر دلایل اقدام آمریکایی ها در ترور شهدای مقاومت بود.

وی تصریح کرد: این اتفاقات کنش نیست بلکه واکنشی است از طرف آمریکا و هم پیمانان او در سطح منطقه صورت می گیرد تا همچنان خود را زورگو بدانند.

مراسم بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی و یاران و همرزهان شهیدش با حضور جمعی از مسئولین و کارکنان علوم پزشکی و متولیان حوزه سلامت در سالن اجتماعات دانشکده علوم پزشکی ساوه برگزار شد.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد