يکشنبه 15 تير 1399 - 15 ذيقعده 1441 - 2020 ژولاي 05
کد خبر : 265092
تاریخ انتشار : 21 دی 1398 10:22
تعداد بازدید : 142

در دانشکده علوم پزشکی ساوه:

دیدار اعضای هیئت مدیره و مشاوران سازمان مردم نهاد "دیده بان بهداشت و تندرستی کاوه" با رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه

به گزارش وب دا ساوه، رئیس سازمان مردم نهاد "دیده بان بهداشت و تندرستی کاوه" به همراه مشاور حقوقی، نماینده هیئت توسعه و حمایت تشکلهای مردم نهاد استانداری با رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه و مدیران دانشکده به منظور هم اندیشی و معرفی اهداف، برنامه ها، اساسنامه و عملکرد سمن در راستای ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه دیدار کردند.

به گزارش وب دا ساوه، رئیس سازمان مردم نهاد  "دیده بان بهداشت و تندرستی کاوه" به همراه مشاور حقوقی، نماینده هیئت توسعه و حمایت تشکلهای مردم نهاد استانداری با رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه و مدیران دانشکده به منظور هم اندیشی و معرفی اهداف، برنامه ها، اساسنامه و عملکرد سمن در راستای ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه دیدار کردند.

 

در این جلسه دکتر عباس نیک­روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با بیان راهکارهایی در رابطه با نحوه همکاری­های سازمان­های مردم گفت: سازمان­های های مردم نهاد بازوان کمکی و حمایتی هستند که در بخش­های مختلف بهداشتی-درمانی می­توانند در چارچوب قوانین و اساسنامه­های مربوطه در راستای ارتقای سلامت جامعه همکاری نمایند.

همچنین در این جلسه به معرفی اعضا، اساسنامه، اهداف و برنامه های سازمان مردم نهاد دیده­بان بهداشت و تندرستی کاوه پرداخته شد و اقدامات انجام شده و پیگیری گزارشات و مطالبات مردم با حمایت این سمن توسط مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره مطرح و با مشارکت همه اعضای حاضر در جلسه بحث و تبادل نظر گردید.

لازم به ذکر است در پایان جلسه،اعضا بر مفید و پر فایده بودن جلساتی از این قبیل در راستای هم اندیشی و استفاده از پتانسیل سازمان های مردم نهاد و شفاف سازی فعالیتها و امور بهداشتی تاکید شد.

 کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد